چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در تهران


به گزارش خبرگزاری فارس چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و روستایی و دستاوردهای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها 2 تا 5 اسفند ماه با حضور بیش از 300 شهرداری، شرکت تولیدی فعال در حوزه مدیریت شهری و شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط و شرکت‌های تعاونی دهیاریها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا می‌شود.

حدود 150 شهرداری و سازمان وابسته به آنها در این نمایشگاه، آخرین اقدامات و عملکرد خود در حوزه‌های حمل ونقل شهری، خدمات شهری، مبلمان شهری، عمران و توسعه شهری، مدیریت پسماند، فضای سبز، مدیریت بحران، شهرداری الکترونیک و آموزش و پژوهش را ارائه می‌کنند.

همچنین بیش از 140 شرکت فعال تولیدی در حوزه مدیریت شهری و شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری، سازمان‌های دولتی و دانشگاه‌های مرتبط نیز آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می‌کنند.

در این نمایشگاه همچنین 34 شرکت تعاونی دهیاری‌ها از سراسر کشور دستاوردهای دهیاری‌ها در عرصه مدیریت نوین روستائی را ارائه و بازدیدکنندگان را با وظایف و اقدامات این نهاد نوپای مدیریتی کشور آشنا می‌کنند.

این نمایشگاه در بیش از 30 هزار متر مربع از فضای نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا می‌شود و اهداف اصلی برپائی آن عبارتست از؛ آشنا کردن عموم شهروندان، نخبگان، متخصصان، دانشگاهیان و مدیران اجرائی با فعالیت‌ها و اقدامات گسترده و گوناگون شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و دهیاری‌ها و آگاهی آنها از انتظارات، مشکلات و نقاط قوت مدیریت شهری و روستائی کشور.

شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و دهیاران و تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری و روستائی کشور با حضور در این نمایشگاه از ابتکارات و نوآوری‌های همکاران خود آگاه شده و می‌توانند از جایگاه خود در عرصه خدمت رسانی و نحوه اداره شهر و روستا آگاه شوند و الگوهای بومی توسعه را در شهرها و روستاهای خود پیاده کنند.

چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌ها طی روزهای شنبه 2 تا سه شنبه 5 اسفند از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

/ 0 نظر / 22 بازدید